...

O FIRMIE

Dziękujemy za zainteresowanie usługami naszej firmy.
Zapraszamy do kontaktu! 

O firmie - Impuls Security Polska

Agencja ochrony IMPULS SECURITY POLSKA z główną siedzibą w Poznaniu działa dynamicznie na polskim rynku od 2010 roku wykonując bardzo szeroko rozumiany zakres usług ochrony osób i mienia dla firm, przedsiębiorstw, obiektów handlowych, a także dla klientów indywidualnych. Idąc z duchem czasu popieramy najnowsze technologie, pomysły i rozwiązania pozwalające na coraz skuteczniejsze realizowanie powierzonych nam zadańOd samego początku, naszym głównym celem  było osiągnięcie statusu, kiedy nasza firma stanie się nowoczesną odpowiedzią na pytanie jak powinna wyglądać profesjonalna ochrona. Ochrona skonstruowana w ten sposób, aby na każdym etapie jej realizacji klient uzyskał to na czym najbardziej mu zależy – czuł się bezpiecznie. Kliknij poniżej i dowiedz się więcej o firmie Impuls z Poznania.
O firmie - Wieże do monitoringu
Wieże do monitoringu

Nasze założenia

Etyka biznesowa, to kluczowy i bardzo ważny element, na który kładziemy szczególny nacisk. Uczciwe relacje biznesowe z klientami i naszymi partnerami handlowymi, pracownikami oraz działalność gospodarcza prowadzona zgodnie z obowiązującym prawem i  przyjętymi regułami postępowania,  realizowana niezmiennie od początku działalności, stanowią silny fundament naszej firmy. Fundament wspierany dodatkowo przez pełne zachowanie tajemnicy służbowej i poufności danych, realizowaną w oparciu o Politykę RODO, skonstruowaną indywidualnie do działalności branży ochrony. Uczciwe zasady postępowania i konsekwencja działań, to element końcowy, który został mocno doceniony przez naszych klientów. Wychodzimy z założenia, że nawet w najlepiej zorganizowanej firmie zdarzają się pomyłki, dlatego naszym kluczowym celem w momencie powstania ewentualnego błędu – jest szybkie i skuteczne rozwiązanie problemu w sposób, który najbardziej satysfakcjonuje klienta. Analiza i wprowadzone działania korekcyjne, zapobiegają ponownemu powstaniu błędu.

O firmie - profesjonalizm

Fachowość i pełen profesjonalizm osiągnęliśmy poprzez szereg sukcesywnych działań w każdym z obszarów funkcjonowania naszej firmy.
Wieże monitorujące
O firmie - Wieże monitorujące

Firma - Doświadczona kadra

Zatrudniamy doświadczony, wyszkolony zespół pracowników ochrony fizycznej, którzy sumiennie wypełniają powierzone im obowiązki. Technicy zajmujący się instalacją ochrony elektronicznej w sposób profesjonalny i szybki montują sprzęt na terenie firmy, budowy lub w prywatnych domach. Dyspozytorzy na odległość weryfikują sygnały alarmowe, a także zajmują się wykonywaniem zdalnych obchodów budynku oraz terenu.

Niższe koszty i wzrost bezpieczeństwa

Współpracujemy zarówno z przedsiębiorcami, instytucjami państwowymi, jak i z klientami indywidualnymi. Dbamy o bezpieczeństwo, a także o to, by świadczone usługi zawsze były na wysokim poziomie. Zapewniamy również klientom stały kontakt z naszymi pracownikami. Jesteśmy nowoczesną agencją ochrony działającą w branży security, dzięki współpracy z nami możesz zmniejszyć koszty ochrony fizycznej nawet o połowę! 

O firmie - Wieże monitorujące
O firmie - Wieże monitorujące

O firmie - Najwyższa jakość usług

Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom, nasze usługi ochrony mogą być dla Państwa atrakcyjne, a ich poziom, który zaprezentujemy w pełni zaspokoi najwyższe oczekiwania jakościowe.
To właśnie najwyższa jakość, jest naszą drogą do osiągnięcia statusu agencji ochrony gwarantującej 100% bezpieczeństwo dla naszych klientów!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

DZIAŁ HANDLOWY tel. 502 402 601
INFOLINIA tel. 518 600 601
E-MAIL: biuro@isp24.pl
Kontakt
Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.