...

Mobilne Wieże Monitorujące

monitoring wizyjny

Konsjerż – zdalna e-recepcja

Konsjerż – co to takiego?

Konsjerż to jedna z usług ochrony wizyjnej, która polega na zabezpieczeniu domu, osiedla mieszkaniowego lub zakładu pracy przed osobami niepowołanymi. Dostęp do obiektu jest ograniczony, dzięki instalacji systemu wideodomofonów przed drzwiami budynku bądź na bramie wjazdowej. Umożliwia to identyfikację osób znajdujących się przed domem bądź chcących się dostać na teren przedsiębiorstwa.

Wideodomofon – co to takiego?

Usługa zdalnej e-recepcji opiera się na skutecznym działaniu wideodomofonów. Są to urządzenia złożone z dwóch elementów – panelu zewnętrznego i wewnętrznego. To właśnie panel zewnętrzny wyposażony jest w kamerę umożliwiającą zobaczenie osoby stojącej przed budynkiem lub bramą wjazdową, mikrofon, głośnik oraz diody, które gwarantują efektywną pracę kamery w nocy. Panele wewnętrzne składają się z monitora, unifonu oraz przycisków do otwierania drzwi lub bramy i włączenia podglądu kamery.

Dlaczego warto zdecydować się na wideoweryfikację oraz usługę zdalnej e-recepcji?

Monitoring umożliwia całodobową obserwację i zabezpieczenie obiektu dzięki systemowi kamer, w tym wideodomofonów. Pozwala to obniżyć nawet o 60% koszty związane z ochroną. W wielu przypadkach, przedsiębiorcy decydują się na zmniejszenie liczby pracowników znajdujących się na terenie obiektu do minimum bądź rezygnują z ich usług całkowicie. Jakie są jeszcze korzyści skorzystania z wideoweryfikacji oraz usługi zdalnej e-recepcji?

1. Bezpieczeństwo

Nadzór wizyjny nieprzerwanie rejestruje wszystko to, co dzieje się na monitorowanym obszarze, dzięki czemu zwiększa się bezpieczeństwo firmy lub domowników. Dodatkowo wideodomofon sprawdzi się, jako zabezpieczenie budynku zlokalizowanego w miejscach słabo oświetlonych bądź znajdujących się w sporej odległości od innych posesji.

2. Kontrola dostępu na teren obiektu

Wideodomofon nie tylko skutecznie zabezpiecza przed przedostaniem się na teren posesji czy firmy niechcianych osób, lecz także umożliwia otwarcie bramy bądź drzwi jedynie po uprzedniej weryfikacji tożsamości. Jest to, zatem doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, rodzin z małymi dziećmi i osób starszych.

3. Szybka identyfikacja osób

Kamera zainstalowana na panelu zewnętrznym umożliwia podgląd obrazu i błyskawiczną identyfikację dzwoniącej osoby.

4. Zapis obrazu

Nowoczesne urządzenia są wzbogacone o opcję zapisywania obrazu. Nagrane wideo można odtworzyć w wybranym czasie, po to by skonsultować je z policją bądź rodziną.

5. Prosta obsługa

Chociaż usługa konsjerża oparta jest na nowoczesnej technologii, system wideodomofonów jest łatwy w obsłudze.

Wideoweryfikacja ma wiele zalet, dlatego warto zdecydować się na zainstalowanie wideodomofonów, które wchodzą w skład systemu zdalnej e-recepcji. Urządzenia zwiększają bezpieczeństwo firmy i domowników, umożliwiają komunikację z osobą znajdującą się przed obiektem, a także dostarczają obraz z monitorowanego terenu.

Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.