NOWOCZESNE
TECHNOLOGIE
W SŁUŻBIE
PRZEDSIĘBIORSTWA

Zamień pracownika ochrony na wideoweryfikację!

Konsjerż – e-recepcja na odległość

 

Aby zmniejszyć koszty związane z ochroną obiektów oraz poprawić bezpieczeństwo swojej firmy, coraz więcej właścicieli przedsiębiorstw, budynków, czy deweloperów korzysta z systemu nowoczesnych technologii, czyli między innymi wideoweryfikacji. 

 

Dzięki kamerom umieszczonym w newralgicznych punktach danego terenu można kontrolować wyznaczony obiekt lub obszar. Oprócz wysokojakościowych kamer warto zdecydować się również na montaż tak zwanej usługi konsjerża, czyli nowoczesnego wideodomofonu, który zabezpiecza dom lub budynek przed osobami niepowołanymi.

 

Montaż konsjerża – zdalna e-recepcja

 

Nasza firma zajmuje się montażem wysokojakościowych wideodomofonów, czyli usługi tak zwanego konsjerża. Sprzęt ten składa się z domofonu oraz kamery zamontowanej najczęściej na drzwiach, płocie lub też na fragmencie ogrodzenia. Dzięki urządzeniu można zobaczyć dokładnie, kto znajduje się po drugiej stronie. Pozwala to wyeliminować konieczność rozmowy z osobami niepowołanymi lub niezapowiedzianymi. Nie da się ukryć, że zdalna e-recepcja, czyli usługa tak zwanego konsjerża, daje większe poczucie bezpieczeństwa osobom przebywającym w danym budynku oraz mieszkańcom, ponieważ nie tylko można zweryfikować osobę po głosie, ale również zobaczyć, kim jest.

 

Wideodomofony – co warto o nich wiedzieć?

 

Wideodomofony, które wchodzą w skład usługi zdalnej e-recepcji, czyli konsjerża, są złożone z dwóch elementów: urządzenia zewnętrznego i wewnętrznego. Panel zewnętrzny wyposażony jest w mikrofon, diody gwarantujące pracę kamery w nocy, głośnik, a także specjalną, wysokojakościową kamerę, która umożliwia zobaczenie osoby stojącej przed danym budynkiem, czy też bramą wjazdową.

 

Panel wewnętrzny składa się z monitora, a także przycisków, które służą do otwierania drzwi, bramy oraz do włączenia podglądu z kamery.

 

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i skorzystania z oferty. Zajmujemy się fachowym montażem nowoczesnej usługi konsjerża, czyli wideodomofonu zarówno w budynkach prywatnych, jak i firmowych. Ponadto, nasi pracownicy przeprowadzają każdorazowo fachowe szkolenie z obsługi urządzeń.